O NAS

O NAS:

Znamy się od 2013 roku dzięki spotkaniom w lokalnym klubie fotograficznym. Ucząc się pracy ze światłem zarówno zastanym jak i błyskowym, zaczęliśmy podpatrywać techniki stosowane przez zawodowych fotografów, a z czasem samodzielnie je stosować i dopracowywać pod kątem naszych wymagań i gustu. Efekty mogą Państwo zobaczyć w portfolio i wpisach na blogu, w których prezentujemy obszerne fragmenty reportaży zrealizowanych dla klientów.
Stosujemy zasadę „klient nasz partner”, dlatego nasza oferta jest dokładnie taka, jaką sami chcielibyśmy otrzymać szukając fotografów dla siebie – konkretna i już w samej podstawie dająca satysfakcję z podjętej decyzji o wynajęciu właśnie nas. Tak, fotografów, gdyż wychodzimy z założenia, że jedna osoba nie jest w stanie być wszędzie tam gdzie być trzeba w dniu ślubu. Tylko dzięki współpracy możliwe jest dokładne oddanie atmosfery najważniejszych chwil w Państwa życiu. Zapraszamy do kontaktu i z góry dziękujemy za zaufanie.

Jakub Jackiewicz

 

Martyna Chodacz – fotografka, ładniejsza połowa naszego duetu. Specjalistka od niesamowicie klimatycznych zdjęć plenerowych. Zawsze można na niej polegać.

 

 

 

 

 

 

Jakub Jackiewicz – fotograf, zajmuję się techniczną stroną każdego zlecenia. Specjalizuję się w portretach i fotografii produktowej.